KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12484006
nr 1248 4006
Helmer Osslund
(1866-1938), Sverige
Oljemålning, Oväder, signerad. Olja på pannå, 34x40
Utrop:
8.500 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 15 april 2019
kl 18:26:35
13/4 19:04:42
Helmer Osslund
Läs mer om Helmer Osslund